Masáž obličeje, hlavy, šíje, dekoltu a rukou.

Tato procedura získává poslední dobou na popularitě. Uleví od strnulosti šíje, zklidní a osvěží oči a obličej. Masáž zahrnuje očištění pokožky, aromaterapii a jemnou masáž kombinující silnější přítlak pro účinné uvolnění mimických svalů. Na závěr si můžete vychutnat antistresovou masáž hlavy.  


Masáž pro děti (6-13 let)

Olejová regenerační masáž  pro malé a mladé sportovce. Kombinuje prvky masáže relaxační, sportovní a masáže baňkou.  Doporučuji po soutěžích a soustředěních.  Samozřejmě je možné vytvořit pouze relaxační variantu. Důležité je, aby se dítě cítilo jako v bavlnce a odneslo si příjemný a účinný zážitek.

5 elementů

 Doporučuji pokud nevíte co si vybrat, nebo jdete na masáž poprvé. Tato masáž nabízí jak hlubokou relaxaci, tak účinné uvolnění svalstva. Masáž je zaměřena na celou zadní stranu těla.  Můžete se těšit na úvodní příjemnou tlakovou masáž přes pokrývku, masáž teplým kokosovým olejem, vibrace a hypnotický zvuk dřevěných nástrojů TOKSEN, masáž lávovými kameny a závěrečnou antistresovou masáž hlavy bez použití oleje.

Pokud se léčíte s vysokým krevním tlakem, masáž přizpůsobím.

Relax

Masáž vhodná, pokud si chcete užívat především dotek, vypnout a zaposlouchat se do příjemné hudby. 

 Obsahuje aromaterapii, aplikaci teplých obkladů a olejovou masáž vedenou intuicí, která většinou zahrnuje záda, ruce, hrudník, šíji a hlavu.
Součástí je i úvodní rozhovor o průběhu masáže. 


5 elementů 

 Doporučuji pokud nevíte co si vybrat a potřebujete jak hlubokou relaxaci tak uvolnění svalstva. Masáž probíhá především na zadní straně těla a na rozdíl od hodinové varianty zahrnuje i masáž dolních končetin zepředu. Čeká Vás, úvodní příjemná tlaková masáž přes pokrývku, masáž teplým kokosovým olejem, vibrace a hypnotický zvuk dřevěných nástrojů TOKSEN, masáž lávovými kameny a závěrečná antistresová masáž hlavy a obličeje bez použití oleje, která Vás nastaví na vlnu pozitivního ladění a lehkosti.

Pokud se léčíte s vysokým krevním tlakem, masáž přizpůsobím.

Relax celé tělo

Masáž vhodná, pokud si chcete užívat především dotek, vypnout a zaposlouchat se do příjemné hudby.  

Obsahuje aromaterapii, aplikaci teplých obkladů a olejovou celotělovou masáž vedenou intuicí.

 Tato masáž pracuje také s důležitými energetickými centry v našem těle.   V šíji, hýždích, hrudníku a břichu se hromadí nejvíce napětí.  Díky uvolnění těchto partií se budete cítit krásně ,,uzemnění´´ a duševní rovnováze .
Součástí je úvodní rozhovor o průběhu masáže.

Masáž a poradenství 

Vhodné pro každého, kdo se o sebe chce pravidelně starat. Vhodné pokud Vás trpí bolest nohou, častá zánětlivá onemocnění, zvýšené pocení, únava, celulita.  Vše napovídá tomu, že potřebujete zrychlit tok lymfatické tekutiny. Což se dělá stravou, správným cvičení, dýcháním, odpočinkem a relaxací svalů.
Zahrnuje hodinovou masáž cílenou na oblasti, kde jsou stažené fascie.
Nácvik s masážním válcem pro fascie plus speciální cvičení a dýchání pro rozproudění lymfy.
Pokud se rozhodnete udělat pro sebe ještě víc ráda Vám pošlu PDF soubor RITUÁLY PRO VÁŠ LYMFATICKÝ SYSTÉM, kde jsou veškeré moje znalosti a zkušenosti.
Pokud trpíte patologickým onemocněním lymfatického systému (lymfedém..), prosím zajděte si na lymfodrenáž.  Je to jemná masáž bez použití oleje a velice ráda doporučím nejlepší odborníky v ČR.  Já již tuto službu neposkytuji.