Pár slov o mne

Co mne baví ?  PŘEDÁVAT DOTEK, RADOST, UVOLNĚNÍ A PŘIPOMÍNAT LIDEM JEJICH ENERGII  A SPOJENÍ S PŘÍRODOU.

Mým záměrem a snad se mi to i daří je vytvářet kouzelný prostor, kde se můžete odprostit od bolesti a všednosti. 

Od dětství mne zajímalo tělo, duchovno a příroda na všech úrovních. Postupně vznikl koncept RELAXAČNÍCH RITUÁLŮ, které tvoří ,,DOTEKY".
DOTEK NASLOUCHÁNÍM ( mindterapie), DOTEK VŮNÍ (aromaterapie), DOTEK HUDBOU (léčivé vibrace), DOTEK JAKO TAKOVÝ (masáže, baňkování) a DOTEK POHYBEM V PŘÍRODĚ (amazonský běh).

Nejvíce moji práci ovlivnily radosti a bolesti na svém vlastním těle. 
Samozřejmě mám vysokoškolské vzdělání a několik semestrů psychologie, různé nástavbové kurzy a 8 let praxi v masážních a rekondičních službách.
První pracovní zkušenost byla v soukromém lázeňství, dále stáž na fyzioterapii, stáž na estetické klinice a stáž v lékárně. Každé z těchto životních období přineslo dílek do konceptu mé práce. Také přátelství s thajskými terapeuty velmi ovlivnilo výběr mého zaměření a sama jsem milovníkem thajských masáží v jemnějším provedení. Stále se zdokonaluji a letos se zaměřuji na baňkování (mentorem je mi Bc. Petr Nasler profesionál v oblasti sportovní fyzioterapie, který má vynikajícími výsledky). Vždy ho velmi ráda doporučím v tom na co nestačím. Má přímo kouzelné nástroje a je specialistou ve svém oboru.

Odjakživa miluji pohyb přírodou, jízdu na koni, plavání, spontální tanec. Letos také posilování , bodyforming a fotografování rukou a nohou v přírodě (v rámci konceptu ThePowerofTouch). Povedené kousky můžete vidět na mém instagramu. Veškeré moje diplomy, certifikáty a oprávnění k nahlédnutí na požádání.


Těším se na Vás.